Instalujeme ponorná čerpadla, domácí vodárny, úpravny vody, zhotovíme kompletní rozvody vody, dále expanzní nádoby, ruční pumpy, ohřívače vody a další...

Vodoinstalatérské práce

Zadejte nám poptávku a my Vám navrhneme vhodné řešení...

Instalace ponorných čerpadel i domácích vodáren

Základem vhodného výběru čerpacího zařízení je znát jeho budoucí účel, ať už je pro každodenní domácí použití, nebo například pro zavlažování zahrady. Nejdůležitějším faktorem výběru čerpacího zařízení je znát dopravní vzdálenosti, kam bude voda čerpána, dále počet osob v domě, které vodu užívají a přibližnou průměrnou spotřebu, která se dá vypočítat.Při výběru čerpadla je vhodné znát vlastnosti studny, výškový sloupec vody, její vydatnost a typ podloží. Nesprávný výběr a umístění čerpadla významně ovlivní jeho životnost.

Úpravny vody na míru

Důvodů, proč upravit vodu je mnoho, ať už se jedná o vodu studniční nebo z obecního vodovodu. U vody studniční je tomu však nejčastěji nevyhovující výsledek rozboru, který překračuje povolené limity pro pitnou vodu a tím se stává nepitnou a zdravotně závadnou. Nežádoucí látky ve vodě je třeba odstranit. Faktorů je mnoho, zmíníme ty nejčastější, jsou jimi nebezpečné bakterie, celková tvrdost, železo, mangan a nedostatek minerálů.

S naším dodavatelem úpraven vody Vám navrhneme, dodáme a nainstalujeme vhodné řešení na míru, jehož základem je přiložení aktuálního rozboru vody.

S technologií úpraven dokážeme z vody odstranit nežádoucí látky a naopak jí také obohatit o žádoucí minerály. Pokud má voda agresivní vlastnosti, instalací úpravny se taktéž prodlouží životnost potrubí a spotřebičů se kterou přichází do styku.

Kompletní rozvody vody, instalace expanzních nádob, ohřívačů a příslušenství

Provádíme kompletní vodoinstalatérské práce na klíč, od studny až po kohoutek.